تبلیغات
جنگ خاموش - این قصه سر دراز دارد

این قصه سر دراز دارد

نویسنده :مدافع
تاریخ:یکشنبه 23 تیر 1392-10:22 ق.ظ

آقای منصوری و چند سئوال بی پاسخ

اگر دیروز  به سایت كاشان نیوز سری زده باشید به مطلبی برمیخوردید با این عنوان 
در پایان مطلب ذكر شده چند نفر از بازدید كنندگان هم نظرات جالبی را عنوان كرده اند كه به نظر میرسد پاسخ نماینده محترم میتواند روشنگر باشد .
اما آنچه به نظر میرسد ادامه اقدامات اینچنینی توسط آقای منصوری در شرایطی كه ایشان نه تنها نماینده آران وبیدگل ، بلكه نماینده كاشان در مجلس شورای اسلامی می باشند و اینكه اصولا كسانی كه به مجلس راه پیدا میكنند قصد ندارند بعد از یك دوره دربهای  بهارستان را به روی خود بسته ببینند به طور قطع سبب میشود در دوره بعد كه احتمال جدا شدن آران وبیدگل از كاشان به عنوان حوزه انتخابیه هنوز قطی نیست مردم كاشان با اتحاد و همدلی خود اسباب پشیمانی ایشان را فراهم نمایند. 
من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم
توخواه از سخنم پندگیر خواه ملال
وجود کنارگذر آران و بیدگل نیاز به احداث کمربندی کاشان را رفع می کند
حداث کمربندی کاشان به هیچ وجه توجیه کارشناسی و اقتصادی ندارد و احداث آن مشکلات زیادی را برای شهرستان آران و بیدگل از جمله انتقال ترافیک سنگین جاده ترانزیت شمال به جنوب به محدوده شهری آران و بیدگل ایجاد می کند.

چاقیان وجود کنارگذر آران و بیدگل نیاز به احداث کمربندی کاشان را رفع می کندکاشان نیوز: رییس شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل با تکذیب شایعه توافق جدید دو شهرستان در خصوص احداث کمربندی کاشان گفت: با وجود کنارگذر آران و بیدگل نیازی به احداث کمربندی کاشان نیست.

ˈرضا چاقیانˈ روز دوشنبه در بازدید از دفتر مردمی خبرگزاری جمهوری اسلامی این شهرستان، اظهار داشت: در سال گذشته نشستی مشترک میان مسوولان دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل با هدف رفع مشکلات و موانع موجود بر سر راه احداث کنارگذر آران و بیدگل در استانداری اصفهان برگزار شد.

وی افزود: در این نشست مسوولان کاشان در خصوص آزادسازی مسیر دو کیلومتری کنارگذر آران و بیدگل در محدوده شهرستان کاشان قول مساعدت دادند اما تا کنون هیچ مساعدتی در این زمینه صورت نگرفته است.

وی با اشاره به مخالفت مسوولان آران و بیدگل با احداث کمربندی کاشان در محدوده این شهرستان تاکید کرد:‌ این طرح به هیچ وجه توجیه کارشناسی و اقتصادی ندارد و احداث آن مشکلات زیادی را برای شهرستان آران و بیدگل از جمله انتقال ترافیک سنگین جاده ترانزیت شمال به جنوب به محدوده شهری آران و بیدگل ایجاد می کند.

چاقیان تصریح کرد: با وجود این مخالفت ها، برخی از مسوولان و افراد صاحب نفوذ کاشان، با پیگیری های پشت پرده علی رغم مخالفت مسوولان استان اصفهان با این طرح، به دنبال اجرایی کردن طرح کمربندی کاشان در محدوده آران و بیدگل هستند.

وی تاکید کرد: شورای اسلامی و مسوولان شهرستان آران و بیدگل مخالفت خود را با طرح احداث کمربندی کاشان در محدوده این شهرستان به وزارت کشور و استانداری اصفهان نیز اعلام کرده اند.

طرح احداث کنارگذر آران و بیدگل به طول ۴۶ کیلومتر از مصوبات اولین دوره سفرهای هیات دولت به استان اصفهان است.

 • lpln  گفته :

  با سلام خدمت نماینده محترم : ببخشید بر مبنای چه طرح کارشناسی شما فرمودید که کنارگذرشرقی کاشان که بودجه مصوب آن در کمیسیون تلفیق بودجه حذف شد ه است توجیه اقتصادی ندارد ؟ طبق استانداردهای بین االملی و علمی راه ها تعریف خاص خود را دارد .جاده کنارگذر کاشان جاده ترانزیت است یهنی کوتاه ترین مسیر ممکن در کریدور شما ل جنوب ( به علت کوتاهتر بودن مسافت آن و صرفه جویی در سوخت و زمان و ..) و کنارگذر اران وبیدگل یک جاده محلی (دسترسی ) نه ترانزیت که مشکل ترافیک کاشان را حل کند تیمسار !!! جاده کنار گذر کاشان به دلایل زیر نسبت به اران وبیدگل ارجحیت دارد :
  ۱- توجیه فنی ( جاده تزارزیت باید کوتاه ترین مسیر ممکن باش که کنارگذر کاشان ۲۰ کیلومتر است نه ۴۸ کیلومتر
  ۲- توجیه اقتصادی ساخت کنارگذر اران وبیدگل به علت بستر رمل و ریگ روان به مراتب هزینه های بالتر از کاشان است
  ۳-توجیه زیست محیطی کنار گذر اران وبدگل خود باعث افزایش ذرات معلق در سطح منطق مشود به علت ریگزار ها و نمونه ان درصد بالی ذرات معلق در هواست که الان کاشان در وضعیت خوبی نیست
  ۴- توجیه پدافند غیرعامل : کنارگذر کاشان به علت نزدیکی به دو شهرشتان بار ترافیکی بیشتر نسبت به کنارگذر کویری اران و بیدگل دارد
  در پایان سئوال من از فرماندار اران وبیدگال و نماینده آران وبیدگل در که در جلسه دولت در اصفهان گفته اند حذف کنارگذر کاشان ۶۰ ملیارد صرفه جویی می شود !!! این است که ایا هزینه ۲۰ کلیومتر بیشتر یا ۴۸ کیلومتر !!!
  جناب تیمسار اینکه شما از حقوق شهر خود (اران وبیدگل) دفاع می کنید مگر بد است ؟؟ پس چرا آن را انکار می کنید ؟؟
  و در اخر اینکه طبق مطالعات انجام شده کنارگذر اران وبیدگل هیچ مشکلی از گره نرافیکی کاشان را به علت دور کردن مسافت حل نخواهد کرد لینک خبر هییت دولت :

  • مدیر سایت گفته :

   کاشان نیوز: لازم به ذکر است که آقای منصوری نگفته اند ردیف بودجه آن حذف شده.بلکه ایشان گفته اند که با بودجه کنارگذر آران و بیدگل تلفیق شده‌است.


 • hadr  گفته :

  در مورد اقدامات انجام شده نماینده مردم شریف آران وبیدگل در کاشان که عده ای در سایت وابسته به نماینده این اقدامات را غیر اخلاقی می دانند :
  ۱- تیپ ۱ شدن دانشگاه پزشکی کاشان یک شبه نبوده است که بدست نماینده شما انجام بشود بلکه پروسه ارتقا آن از سال ۸۹ کلید خوردخودتان می دانید ارتقا اعضای هییت علمی و افزایش دوره های تخصص به عدد ۱۰ همه در دوره گرانمایه رخ داد !! که جا دارد در این جا زحمات دکتر مصداقی نیا معاون سابق وزیر بهداشت تشکر شود.
  ۲-دانشکده دندان هم در سال ۸۸ در سفر هییت دولت به اصفهان انجام شد و بارها نماینده قبلی کاشان قول آن را دادو داد!!!!!!!!!!!
  ۳-کدوم بودجه می شه بیشتر توضیح بدهید ؟؟آیا می دانید در آمد دانشگاه پزشکی کاشان چقدر است ؟؟ بودجه بر اساس در آمد اختصاص یافته است نه بیشتر ؟ بلکه درامد سالانه ان است !!!
  ۴- در مورد نقش نماینده باید عرض کنم که وقتی دانشگاه تیپ ۱ شد نمانده اران وبیدگل هم به نام کاشان پردیس را برد به شهر خودش !!!! پس این جا نقش نماینده بیشتر برای آران وبیدگل هویداست تا کاشان !!!
  ۵- در خصوص ورزشگاه باید عرض کنم که از سال ۹۱ به این طرف هیچ پیشرفت فیزیکی نداشته است اگر بودجه می داشت و شما گرفته بودید الان این سالن که شما قول افتتاح خرداد۹۲ داده بودید افتتاح شده بود !!! شاید منظور شما از این بودجه همان بودجه استخر های دوقلوی مجمومه مادر اران وبیدگل است!!! که از وزیر گرفته اید ما که بعید می دانیم که اصلا در زمان وکالت شما این سالن تکمیل شود !!!
  ۶-در رابطه با جاده مشهد اردهال باید عرض کنم که در طول یک سال فقط ۲۰۰ متر آن آسفالت شده !!!( زیر سازی آن سال های گذشته انجام شده است ) و جالب آنکه این ۲۰۰ متر باند وسط ندارد !!! می دانید چرا ؟؟!! چون اعتبار استانی آن بدست نماینده اران وبیدگل این قطعه با اعتبار آسفالت کنارگذر اران و بیدگل در هم ادغام شد !!! بودجه باند وسط آن رفت صرف اسفالت کنارگذر اران و بیدگل !!! برای اطلاعات بیشتر به شرکت وزین راه مراجع نمایید !!!! و ه قسمت بیشتر آن جاده نیمه کاره مانده !!!
  ۷-جناب تیمسار شما خود می دانید در حضور اقای امامی کاشانی و نماینده قبلی کاشان وزیر قول داد امسال اب کاشان ۱۱۰۰ لیتر شود اما شما چی کردید ؟؟؟؟!!!
  ۸-در مورد استقلال بودجه هم این مصوبه کمیسون تلفیق بودجه سال ۹۱ بودجه است نه شما ؟؟؟!! تازه گرانمایه هم در سال ۹۱ آن را اعلام کرد !!!
  ۹-منابع گاز هم یک پلفی بیش نیست !!!!! همانطور خود شما بهتر می دانید این طرح که کاشان عسلویه دوم می شود !! طرح کیست ؟؟که این ها همه اش چرند و تبلیغ بوده است !!! و مخازن نفت کاشان !!! که جا دارد از فرماند ار خدوم سابق کاشان (آقای حاجی ) که شخصا با حضور در سازمان ملی مسکن زمین های مخازن کاشان و شهرک ازمایش کاشان را گرفت تشکر شود !!!! که با گذشت ۱ سال از گرفتن این زمین هیچ اقدامی صورت نگرفته است !!!
  اما اقدامات شما :
  ۱- ادغام کمربندی کاشان با اران وبیدگل که این مسیله کاملا یک دورغ است محض است چون کمربندی اران وبیدگل از کاشان هم می گذرد !!!!شما با این کار در کمسیون تلفیق بودجه۹۲ خط اعتباری ۳۰ ملیادری کاشان را بردید آران !!!! عملا یعنی کاشان هیچ !!!
  ۲- بودجه بیمارستان ۵۴۰ تختواب کاشان که ردیف ان کاملا در قانون بودجه رفت به آران !!!!
  ۳- انواع فشار ها بردانشگاه کاشان که پردیس خواهران که در کاشان است به شهر خود ببرید !! اسناد ان موجود است
  ۴- بودجه ۹ ملیاردی مصوب رادیو کاشان که استاندار قول ان دادچه شد ؟؟؟ بله قرار شد که این رادیو بره به آران که در زمینه مکاتبات فروانی با رییس سازمان داشته اید
  ۵- آیا این اقدامات شما نیاز به گزارش دارد ؟؟؟!!! شما بهتره این گزازش ها را به مردم شهر خود بدهید تا بیشتر با شما اشنا شوند

  • مدیر سایت گفته :

   با سلام به این شهروند محترم و خوانندگان این نظر؛ کاشان نیوز قصدی برای دخالت در عدم تایید نظرات ندارد و کلیه نظراتی که مغایرتی با قانون نداشته و توهین آمیز نیست را منتشر میکند. لیکن این پایگاه خبری میل ندارد بلندگوی هر گفته ای باشد بدون آنکه دلیل و مدرکی ارائه شود. از این نظر دهنده محترم تقاضا داریم در مواردی که اشاره کرده اند اگر منبع یا مدرکی دارند ارائه نمایند تا ما نیز پیگیری کنیم.صرف گفتن یک مطلب دلالت بر واقعیت آن ندارد. مع الوصف برای احترام به نظر دهندگان این نظرات را منتشر میکنیم.اما در واقع نظرات الزاماً دیدگاه کاشان نیوز نمی باشد.
 • نوع مطلب : اجتماعی 

  داغ کن - کلوب دات کام
  نظرات() 
  http://gabrielaheriford.hatenablog.com
  چهارشنبه 18 مرداد 1396 02:50 ب.ظ
  Amazing issues here. I am very happy to peer your post.

  Thank you so much and I am looking ahead to touch you. Will you kindly drop me a
  mail?
  BHW
  جمعه 1 اردیبهشت 1396 09:08 ق.ظ
  Hello there! I know this is kinda off topic but I'd figured I'd ask.
  Would you be interested in trading links or maybe guest authoring a blog article or
  vice-versa? My blog goes over a lot of the same subjects as yours and I believe we could
  greatly benefit from each other. If you're interested feel free to
  shoot me an e-mail. I look forward to hearing from you!
  Superb blog by the way!
   
  لبخندناراحتچشمک
  نیشخندبغلسوال
  قلبخجالتزبان
  ماچتعجبعصبانی
  عینکشیطانگریه
  خندهقهقههخداحافظ
  سبزقهرهورا
  دستگلتفکر